Skip to the main content.
KONTAKT OSS
KONTAKT OSS

Din samarbeidspartner

Både manuell og automatisk innmating av kvern

Historien

Steco bygger på over 50 års erfaring innen avfall og renovasjon.

Steco har eksistert i dagens form siden 1999 som leverandør av påbygg, anlegg og vedlikeholdstjenester til avfalls- og renovasjonsbransjen i Norge og Skandinavia.

Steco er en videreutvikling av maskin og påbyggsprodusenten Hymek i Drammen som var særlig kjent for å ha produsert et stort antall liftdumpere gjennom 70-, 80- og 90-tallet.

Facebook-Steco-Logo-invers

Hva vi gjør

Steco kan avfallshåndtering og jobber tett med våre kunder for at de skal lykkes. Vi utvikler skreddersydde løsninger tilpasset kundens behov, tilpasset bygg og utstyr som allerede eksisterer.

I Steco har vi sett utviklingen i bransjen over tid. Den lange erfaringen gjør at vi lett ser hvilke behov kunden har og kan rådgi på en god måte.

forside-anlegg Medium

FAGOMRÅDER

Renovasjon

Med et bredt utvalg av renovasjonspåbygg kan vi hjelpe deg finne den rette løsningen for deres behov.

Avfallssortering

Lang erfaring og høy fagkompetanse innen design og leveranser av sorteringsanlegg.

Kverning

Både mobile og stasjonære kverner for alle formål, elektriske og med dieselmotor.

Presser

Komprimering av materiale for enkel lagring og maksimal transportutnyttelse.

Lastebilhengere

Tankhengere for frakt av både flytende og pulver.

Service og vedlikehold

Vårt enestående serviceteam hjelper deg både med daglig vedlikehold og reparasjoner når krisen oppstår.

Våre ansatte

 

Salg

Profilbilde-Stian

Stian G. Østvold

Salgsansvarlig Anlegg

+47 468 07 380
stian@steco.no

Profilbilde-Sven-Web – middels-1

Sven Erik Svendsen

Salgsansvarlig Mobilt

+47 926 04 985
svenerik@steco.no

Magnus

Magnus H. Johannessen

Daglig leder

+47 971 92 916
magnushj@steco.no

Service

Profilbilde-Trygve-web – middels

Trygve Hodt

Avdelingsleder Service

+47 952 34 928
trygve@steco.no

Profilbilde-Marcin-web – middels

Marcin Brzezinski

Ettermarkedsansvarlig Mobilt

+47 902 30 232
marcin@steco.no

Profilbilde-Artur-web – middels

Artur Brzezinski

Servicetekniker

+47 901 74 135
artur@steco.no

Profilbilde-Eirik-web – middels

Eirik Myhre

Seniortekniker

+47 948 50 223
eirik@steco.no

Profilbilde-Vegard-web – middels

Vegard Bauer Kjenes

Fagleder Automasjon

+47 469 69 270
vegard@steco.no

Profilbilde-Henrik

Henrik L. Nyheim

Servicetekniker

+47 919 05 140
henrik@steco.no

Profilbilde-Benjamin

Benjamin H. Nemati

Servicetekniker

+47 953 09 950
benjamin@steco.no

Profilbilde-Tomas-Nær

Tomas E. Formo

Automatikerlærling
Profilbilde-Odin-web – middels

Odin Nicolaisen

Automatikerlærling
profilbilde-deg

Hva med deg?

Vår nyansatt

Vi er alltid på jakt etter dyktige fagfolk til vår serviceavdeling. Klikk på linken over for å lese mer om hvordan det er å jobbe hos oss og hvordan du kan søke.

Du kan også kontakte Trygve direkte:
+47 952 34 928
trygve@steco.no

2_Renovasjonsbilmain-Large
Macpresse
AnleggBildeLiten
forside-lastebilhenger
 

Hva kan vi gjøre for deg?

Bruk knappen under for å komme i kontakt med oss.

KONTAKT OSS